Monika Półrolnik

Monika Półrolnik - pedagog, nauczyciel polonista. Od ponad dziesięciu lat aktywnie pracuje z dziećmi i młodzieżą, traktując nauczanie jako misję oraz szansę na nieustanny rozwój i twórcze poszukiwania. 

Z zamiłowania również instruktorka rekreacji ruchowej zafascynowana formami body & mind. W warszawskiej szkole OPEN MIND zapoznała się z formą Trilo Chi, opracowaną przez prekursorkę body mind w Europie – Lucię Nirmalę Schmidt. 

Trilo Chi wzoruje się na wschodnim rozumieniu i wykorzystaniu energii witalnej (Chi lub Prana), otwiera drzwi do misterium medycyny chińskiej i jest niepowtarzalnym doświadczeniem rozwoju osobistego oraz uzdrowieniem ciała i duszy. 

Odpowiednio dobrane, różnorodne techniki pracy z ciałem pomagają w utrzymaniu równowagi energetycznej, elastyczności i stabilizacji. Trilo Chi łączy Jogę, Pilates, Qi Gong, Tai Chi, stretching, szkołę kręgosłupa, relaks- podróże w ciele, podróże w wyobraźni, ćwiczenia zmysłów i inne. Podczas zajęć, poprzez ruch w odpowiednim kierunku z odpowiednim oddechem poprawiamy przepływ energii w meridianach, co powoduje usunięcie blokad energetycznych będących często przyczyną dolegliwości bólowych i chorób. Trilo Chi stymuluje mięśnie głęboko położone i wzmacnia tzw."mięśnie środka". 

Trilo Chi to rodzaj sztuki, która zajmuje się takimi komponentami jak postawa, oddech, koncentracja.

Monika zajmuje się energią w szerokim rozumieniu tego terminu . Wykonuje tzw. Rentgen Duszy(rysunek aury i pola życia ). Niosąc pomoc innym, posługuje się także Kartami Anielskimi. Prywatnie szczęśliwa kobieta, mama trzech wspaniałych synów. 

„Niech piękno, które kochamy, będzie tym, co robimy. Są setki sposobów klękania i całowania ziemi.”

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o warsztatach, nowych zajęciach, zmianach w grafiku podaj nam swój adres e-mail.
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych oraz zgodę na przesyłanie na adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących działalności Akademii Body Mental.

Honorujemy karty

multiSportfitProfit 

W Akademii Body Mental honorujemy karty BenefitFIT PROFITOK System i Polska Witalna