Yoga Nidra

Yoga Nidra to praktyka niezwykła, wielowymiarowa, przynosząca odprężenie na poziomie fizycznym, mentalnym i emocjonalnym.

Praktykując Jogę Nidrę ciało pozostaje w całkowitym bezruchu ale świadomość intensywnie działa na głębszych poziomach. Poprzez odwrócenie uwagi od świata zewnętrznego i snu znajdujemy się w specyficznym stanie pomiędzy snem a jawą, w którym mamy dostęp do ukrytych treści własnej podświadomości.

Technika ta może być wykorzystywana nie tylko do relaksacji ale rownież do poprawy zdrowia, obniżenia poziomu napięcia i niepokoju, pobudzenia kreatywności, dokonywania zmian w życiu.

Twórcą metody jest Swami Satyananda Saraswati z Bihar School of Yoga. A źródeł Jogi Nidry można doszukać się w praktykach tantrycznych.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o warsztatach, nowych zajęciach, zmianach w grafiku podaj nam swój adres e-mail.
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych oraz zgodę na przesyłanie na adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących działalności Akademii Body Mental.

Honorujemy karty

multiSportfitProfit 

W Akademii Body Mental honorujemy karty BenefitFIT PROFITOK System i Polska Witalna