Ania Sowa

Absolwentka kursu hatha jogi pod przewodnictwem prof. Janusza Szopy. Uczestniczka warsztatów z Maciejem i Agnieszką Wielobobami. Pasjonatka jogi i technik świadomej pracy z ciałem. Prywatnie: szczęśliwa żona i mama na pełnym etacie 🙂

„Moja jogowa podróż trwa od 2012 roku. I choć to problemy ze zdrowiem zaprowadziły mnie na matę, to właśnie systematyczna praktyka jogi sprawiła, że dziś – już bez uporczywego bólu – mogę dzielić się nią z innymi… Jednak nie odkryłabym swojej pasji, gdyby nie nauczyciele, którzy pokazali mi kierunki i możliwości. Największy wpływ na mój rozwój ma Ida Tracz , której energia i wsparcie towarzyszy mi od pierwszych dni na macie. Pięć lat na jogicznej ścieże pokazało mi, iż joga to źródło, z którego każdy – niezależnie od wieku i płci, może czerpać na wiele sposobów. Ja cenię techniki jogi za ich terapeutyczne działanie na ciało i duszę. Na macie bowiem można się zarówno doskonale zrelaksować uwalniając ciało od bólu i napięć poprzez asany, jak i nauczyć  bezruchu, który nie jest nieruchomy poprzez obserwację oddechu.

Uczniom na moich zajęciach proponuję łagodną, świadomą pracę z ciałem, umysłem i oddechem. Do zobaczenia na macie kochani! Om!”