Masaż Peloha

Masaż PeLoHa (ang. Peace, Love, Harmony) to relaksacyjno-zdrowotny masaż olejowy całego ciała. Łączy on wiele technik masażu: klasycznego, polinezyjskiego, refleksoterapii, koloterapii, polarity, shiatsu i reiki. Jego autorem jest Australijczyk, Alan Earle, który rozwijał tę metodę 25 lat.

Ten przyjemny, delikatny, trwający około godziny masaż, przynosi bardzo silne efekty. Przede wszystkim udrażnia przepływ energii w ciele (poprzez pobudzenie i zharmonizowanie pracy czakr i odblokowanie przepływu energii przez meridiany), jak również daje uczucie doenergetyzowania. Uwalnia organizm z toksyn. Przywraca radość życia, dobre samopoczucie oraz eliminuje stres. Uwalnia od chronicznych bólów i dolegliwości, a także przywraca dobry sen. Uczy akceptacji własnego ciała, ponieważ podczas masażu każdy element ciała jest dostrzeżony, doświetlony i zaopiekowany. W rezultacie, masaż odmładza i upiększa ciało.

Masaż wykonuje dyplomowana masażystka, Małgorzata Misiak, która kilka lat temu, wśród licznych doświadczeń na ścieżce rozwoju osobistego, sama trafiła na masaż PeLoHa. Najlepszą rekomendacją masażu PeLoHa, mogą być słowa Małgosi: „Przez wiele lat pracując jako wykładowca akademicki, pracownik naukowy i trener rozwijałam umysł. Z czasem spostrzegłam, że wykorzystuję, to skądinąd wspaniałe i użyteczne narzędzie, do odcinania się od swojego ciała i emocji, które w nim mieszkają. Ale ono domagało się uwagi. Wołało o zajęcie się nim, o pomoc. Podczas sesji masażu PeLoHa doświadczyłam pełni miłości, szacunku i akceptacji tego kim i jaka jestem. Postanowiłam, że sama będę praktykować ten masaż”.

  • Czas trwania – 60 min
  • 130 zł. Płatność gotówką