Terapia dźwiękiem

Terapia dźwiękiem

To niezwykle przyjemna, łagodna a jednocześnie głęboka i intensywna metoda usuwająca energetyczne blokady i przywracająca równowagę. Przynosi uwolnienie od stresu, traumy, bólu fizycznego i psychicznego. Skuteczna przy stanach depresyjnych, lękowych, zaburzeniach snu, migrenach i wszelkiego rodzaju braku równowagi w organizmie. 

Obecnie muzykoterapia/terapia dźwiękiem zostaje poddawana wielu badaniom naukowym, które potwierdzają jej skuteczność. 

Posiada status dziedziny medycyny. 

Jak przebiega seans terapii dźwiękiem.

Proponujemy Ci kilka możliwości:

Sesja z kamertonami terapeutycznymi(muzykoterapia dogłębna komórkowa).

Metoda opracowana przez Barbarę Romanowską polegająca na wykorzystaniu odpowiednio wystrojonych kamertonów. Zastosowanie naturalnej skali dźwiękowej pozwala wniknąć głęboko w komórki i pomoc w różnych problemach ciała fizycznego, umysłu i ducha. Przynosi relaks, równowagę i spokój.

Czas trwania ok. 30 minut. Koszt 130 zł

Kąpiel w dźwiękach.

Ciało wygodnie ułożone na podłodze lub w specjalnym hamaku – kokonie, dającym wrażenie otulenia i bezwładności. Podczas sesji korzystamy z szeregu różnych, terapeutycznych instrumentów: kamertony, misy tybetańskie, misy kryształowe, gongi, dzwonki, harfa kryształowa, bębny szamańskie, grzechotki i inne.  Każda sesja jest magiczną,  niepowtarzalną podróżą wgłąb siebie, jest odpowiedzią na Twoje indywidualne potrzeby.

Czas trwania ok 60 minut.

Koszt dla jednej osoby – 300 zł

Dla 2 osób – 500 zł

Dla 3 osób – 600 zł

Dla 4 – 6 osób – 800 zł 

Podróż w stanie Theta.

Podróż lub seria podróży  terapeutycznych odbywających się w zmienionym stanie świadomości, stanie Theta. Theta jest stanem, w którym mózg „zwalnia”, odpoczywa od codziennej intensywnej aktywności. Umysł odsuwa się na dalszy tor, przestaje kontrolować i narzucać swoje przekonania. W stanie Theta możliwe jest uruchomienie naturalnych sił uzdrawiających zarówno na poziomie fizycznym jak i psychicznym i emocjonalnym. Podróże w stanie Theta odkrywają to co niedostępne, wyparte, zapomniane, ukryte w podświadomości. Dają możliwość prawdziwego uzdrowienia, wolności od przeszłości i cierpienia. Pozwalają na głębokie zrozumienie, przynoszą odpowiedzi na ważne pytania.

Pierwsza sesja indywidualna, wprowadzająca z konsultacją. Koszt 350 zł

Sesja indywidualna – koszt 300 zł

Sesja grupowa / minimum 10 osób – 150 zł / os.

  • Zabiegi wykonuje:

    Ida Tracz/Dhyanjot Kaur

    (ukończyła 1 i 2 stopień kursu MDK)