Masaże i zabiegi

null
Masaż Peloha
Masaż PeLoHa (ang. Peace, Love, Harmony) to relaksacyjno-zdrowotny masaż olejowy całego ciała. Łączy on wiele technik masażu: klasycznego, polinezyjskiego, refleksoterapii, koloterapii, polarity, shiatsu i reiki. Jego autorem jest Australijczyk, Alan Earle, który rozwijał tę metodę 25 lat.
ZOBACZ WIĘCEJ
null
Lomi Lomi Nui
Masaż wywodzący się z hawajskiej wiedzy o zdrowiu i leczeniu duchowym.
Oparty na zasadzie Aloha - przyjacielskiej akceptacji i dostrzegania boskiego pierwiastka w każdej osobie oraz w każdym doświadczeniu. Charakterystyczne cechy Lomi Lomi Nui to płynność ruchów i techniki wykonywane miękkimi częściami przedramienia.
ZOBACZ WIĘCEJ
null
Terapia dźwiękiem
Muzykoterapia (terapia dźwiękiem) jest opracowaną przez dr Barbarę Romanowską skuteczną metodą terapii dźwiękiem, która powstała w oparciu o szereg badań naukowych nad działaniem dźwięku na organizm człowieka.
ZOBACZ WIĘCEJ
null
Uzdrawianie medytacyjne
Uzdrawiająca głęboka medytacja.

Metoda oparta o starożytne techniki medytacji, Bhakti Yogę i nowoczesną wiedzę z zakresu psychologii i fizyki kwantowej.

ZOBACZ WIĘCEJ
null
Abhyanga praniczna
Uzdrawiający masaż ajurwedyjski oparty na starożytnej wiedzy o pranie, subtelnej energii życiowej, która krąży w ciele utrzymując nas przy życiu. Jest kompletnym systemem przywracającym równowagę na poziomie fizycznym, psychicznym i energetycznym.
ZOBACZ WIĘCEJ
null
Shiro Abhyanga
Olejowy masaż głowy. Starożytna technika pozwala pacjentowi na uwolnienie nagromadzonego napięcia i wyciszenie umysłu. Niezastąpiony przy: nadpobudliwości,
problemach ze snem, stresie, napięciu, niestabilności emocjonalnej, depresji, lęku, stanach wyczerpania, problemach umysłowych, problemach z zatokami, i wiele innych...
ZOBACZ WIĘCEJ