Medytacja na lęk, stres i gniew

Zapraszamy na specjalne zajęcia medytacji dotykające problemu stresu, lęku i agresji.

Lekcja przygotowana z myślą o młodzieży, ale również dorosłych, którzy zauważają w swoim życiu lęk, złość, frustrację, przesadną ambicję, niskie poczucie własnej wartości są pod wpływem ciągłego stresu, odczuwają napięcie i niepewność. 

W programie znajdą się specjalne techniki medytacyjne, oddechowe i relaksacyjne, również muzykoterapia.

Celem zajęć jest przywrócenie równowagi na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, psychicznym i duchowym, co prowadzi do poczucia większego spokoju, radości i lekkości w życiu codziennym. 

Jeśli odczuwasz niepokój lub złość, cierpisz na bezsenność, bóle głowy, lub inne bóle w ciele, masz problemy z koncentracją, czujesz się przeciążony to oznacza, że organizm woła o pomoc, a umysł jest w stanie napięcia i chaosu. 

Medytacja

Kto jest sprawcą naszych problemów?

Dlaczego miotamy się, denerwujemy, tracimy kontrolę nad własnym życiem?

Czy jest inna droga, czy spokój, radość i zdrowie mogą być naszym udziałem?

STRES to najniebezpieczniejsza epidemia naszych czasów, która zbiera coraz większe plony. Prowadzi do utraty zdrowia, zachowań kompulsywnych, uzależnień, depresji, leku i wielu innych zaburzeń.

Nie zmienimy świata, nie zmienimy przeszłości ale możemy zmienić SPOSÓB REAGOWANIA! Nauczyć system nerwowy nowej, korzystniejszej dla nas odpowiedzi na stres. Możemy oczyszczać umysł z niepotrzebnych śmieci, przywracać mu spokój, uczyć się jak nad nim panować.

Tego właśnie dotyka praktyka medytacji.

Harmonizuje nas w nas samych, otwiera drzwi do prawdziwego ja, zabiera nas z umysłu do serca.