Yoga stretch

Zajęcia, które zarówno rozciągną, jak i wzmocnią Twoje ciało.
Praktyka łagodna, nie obciążająca stawów. Połączenie jogi z techniką stretchingu pomaga w utrzymaniu sprawności ruchowej. Poprzez rozciąganie wszystkich partii mięśniowych, pomaga odzyskać elastyczność i przywraca naturalną długość mięśniom, dzięki czemu prowadzi do eliminowania kontuzji i poprawia jakość życia.
Pozytywnie wpływa na sprawność, zręczność, elastyczność oraz poprawia ruchomość stawów.
Dlaczego warto?
– poprawa zmysłu równowagi
– zwiększenie elastyczności i mobilności
– kształtowanie sylwetki
– redukcja stresu i napięć mięśniowych
– odciążenie kręgosłupa
Dla kogo?
Dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Medytacja na lęk, stres i gniew

Zapraszamy na specjalne zajęcia medytacji dotykające problemu stresu, lęku i agresji.

Lekcja przygotowana z myślą o młodzieży, ale również dorosłych, którzy zauważają w swoim życiu lęk, złość, frustrację, przesadną ambicję, niskie poczucie własnej wartości są pod wpływem ciągłego stresu, odczuwają napięcie i niepewność. 

W programie znajdą się specjalne techniki medytacyjne, oddechowe i relaksacyjne, również muzykoterapia.

Celem zajęć jest przywrócenie równowagi na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, psychicznym i duchowym, co prowadzi do poczucia większego spokoju, radości i lekkości w życiu codziennym. 

Jeśli odczuwasz niepokój lub złość, cierpisz na bezsenność, bóle głowy, lub inne bóle w ciele, masz problemy z koncentracją, czujesz się przeciążony to oznacza, że organizm woła o pomoc, a umysł jest w stanie napięcia i chaosu. 

Vinyasa Flow

Yoga to staroindyjski system pracy z ciałem,  oddechem i umysłem. Dla niektórych jest tylko fizycznym treningiem, dla innych filozofią, sposobem na szczęśliwe, zdrowe życie.

Yoga flow zwana też Power yogą to dynamiczna odmiana yogi.

Dla kogo?
Dla lubiących wysiłek, aktywność, ruch.

Co robimy?
Lekcja jedyna w swoim rodzaju, w rytm przyjemnej, relaksującej muzyki, dymaniczna, aktywna, radosna. Cechą charakterystyczną tej lekcji jest ciągły, spokojny, zrównoważony ruch oparty na cyklu powitania słońca. Płynnie przechodzimy z pozycji do pozycji, zatrzymując się w nich na kilka oddechów.

Lekcja kończy się długim relaksem w pozycji savasana (martwe ciało).

Co zyskasz praktykując yogę?

Yoga daje więcej niż się spodziewasz:

 • Redukuje poziom stresu
 • Zapobiega / przeciwdziała bólom kręgosłupa
 • Wzmacnia i uelastycznia ciało
 • Buduje szczupłą, harmonijną sylwetkę
 • Koryguje drobne wady postawy
 • Dotlenia i oczyszcza organizm
 • Poprawia koncentrację
 • Pomaga zredukować wagę
 • Głęboko odpręża
 • Przeciwdziała depresji
 • Buduje stabilność emocjonalną
 • Poprawia jakość snu
 • Minimalizuje objawy menopauzy i miesiączki
 • Przygotowuje ciało do ciąży i porodu

Kundalini Yoga

Zobacz kim jesteś, wykorzystaj potencjał który masz i stwórz nowego, lepszego siebie.

Praktyka niezwykła prowadząca do głębokiej transformacji na poziomie ciała, umysłu i świadomości.  Jest kluczem do poznania i uzdrowienia siebie. Uwrażliwia, uczy uważności i koncentracji. Pozwala wyciszyć umysł, zapanować nad emocjami, obniżyć poziom napięcia. Rozwija wewnętrzną siłę i charakter.

Kundalini yoga wykorzystuje yogę asan (pozycje ciała), medytacje dynamiczne i statyczne, krije (zestawy ćwiczeń), pranajamę (techniki pracy z oddechem), mantra yogę.

Dla kogo?
Dla wszystkich poszukujących, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Kundalini Yoga

 • pomaga utrzymać ciało w optymalnym zdrowiu, dobrej kondycji, silne i elastyczne
 • relaksuje i odpręża
 • usprawnia pracę płuc
 • buduje silny system nerwowy i hormonalny
 • reguluje metabolizm
 • wzmacnia system immunologiczny
 • uwalnia od napięć

Medytacja

Kto jest sprawcą naszych problemów?

Dlaczego miotamy się, denerwujemy, tracimy kontrolę nad własnym życiem?

Czy jest inna droga, czy spokój, radość i zdrowie mogą być naszym udziałem?

STRES to najniebezpieczniejsza epidemia naszych czasów, która zbiera coraz większe plony. Prowadzi do utraty zdrowia, zachowań kompulsywnych, uzależnień, depresji, leku i wielu innych zaburzeń.

Nie zmienimy świata, nie zmienimy przeszłości ale możemy zmienić SPOSÓB REAGOWANIA! Nauczyć system nerwowy nowej, korzystniejszej dla nas odpowiedzi na stres. Możemy oczyszczać umysł z niepotrzebnych śmieci, przywracać mu spokój, uczyć się jak nad nim panować.

Tego właśnie dotyka praktyka medytacji.

Harmonizuje nas w nas samych, otwiera drzwi do prawdziwego ja, zabiera nas z umysłu do serca.

Yoga dla początkujących

Sed in lacus ut enim adipiscing aliquet. Nulla venenatis. In pede mi, aliquet sit amet, euismod in, auctor ut, ligula. Aliquam dapibus tincidunt metus. Praesent justo dolor, lobortis quis, lobortis dignissim, pulvinar ac, lorem. Vestibulum sed ante.

Hatha yoga

Sed in lacus ut enim adipiscing aliquet. Nulla venenatis. In pede mi, aliquet sit amet, euismod in, auctor ut, ligula. Aliquam dapibus tincidunt metus. Praesent justo dolor, lobortis quis, lobortis dignissim, pulvinar ac, lorem. Vestibulum sed ante.

Yoga kręgosłupa

Myślisz, że jesteś skazany na życie z bólem i coraz mniejszą sprawność fizyczną? Przyjdź na yogę i przekonaj się, że może być inaczej.

Dla kogo?
Dla każdego, szczególnie dla osób prowadzących siedzący tryb życia, odczuwających dyskomfort lub ból w obrębie kręgosłupa, a także dla początkujących i tych, którzy preferują łagodną pracę z ciałem.

Yoga Nidra

Cum quis sem, conubia voluptates laborum scelerisque conubia eu! Soluta curae incidunt ex dolore voluptates faucibus? Nullam exercitationem, distinctio illo, fugiat cupiditate maxime pellentesque eius qui nihil ducimus? Enim auctor totam excepteur nostrud ac dui aut quaerat