Mariola Bednarek

Cześć 🙂 Ukończyłam pedagogikę z profilaktyką i animacją spoleczno- kulturalną. Podczas studiów utwierdziłam się w przekonaniu, że uwielbiam aktywnie spędzać czas, a motywowanie i inspirowanie innych do działania sprawia mi wiele radości.

Praca w agencji reklamowej pokazała mi, że nie potrafię usiedzieć w miejscu i nawet przy biurku siedziałam na piłce gimnastycznej, próbując utrzymać równowagę w kwiecie lotosu.
Przygoda z jogą rozpoczęła się, gdy zrozumiałam powtarzający się sen o tym, że stoję na głowie gdzieś na szczycie góry. Zaczęłam zgłębiać temat, czytać, praktykować, uczyć się… I tak znalazłam się na sali w Body Mental na zajęciach z ashtangi przeszło 5 lat temu.
Od dziecka jestem związana ze sportem. Na mojej drodze pojawiły się między innymi taniec, siatkówka, pływanie. Przeszłam dość długą drogę, by dusza znalazła swoje miejsce na macie.
Ciało mnie fascynuje. Uważam, że zapisane jest w nim każde nasze doświadczenie, a praca z nim pozwala nam bliżej poznać samego siebie.
Na co dzień wyznaje teorię, że każdy jest nauczycielem i uczniem, także z ciekawością słucham i opowiadam.
Na zajęciach staram się zadbać o każdego holistyczne, o ciało, duszę i umysł. Z przyjemnością poprowadzę Twój oddech, przekonam, że możesz więcej niż Ci się wydaje. Pomogę przełamać bariery, które kreuje Twój umysł. Pokażę Ci co zrobić, by jak najdłużej cieszyć się zdrowiem. Będę Cię wspierała na Twojej drodze do rozwoju.
Mnie joga pozwoliła na odnalezienie siebie w chaosie dzisiejszego świata. Uczy mnie uwagi, pokory i cierpliwości. Zapraszam do wspólnej praktyki, kto wie czego nauczymy się od siebie.