Ida Tracz/Dhyanjot

Ida Tracz Dhyanjot Kaur po zakończeniu studiów psychologicznych zaczęła poszukiwać własnej drogi, odchodząc od głównego nurtu, zgłębiając funkcjonowanie ciała i umysłu wg, starożytnych nauk yogi, medytacji, tantry i relaksacji. Obecnie zajmuje się również hipnozą w ujęciu naukowym i szamańskim, łącząc mądrość starych ludów z obecną nauką.

Ukończyła podyplomowe studia na kierunku Terapia ruchem z gimnastyką korekcyjno-kompensacyjną. Absolwentka Szkoły treningu i warsztatu psychologicznego metodami aktywnymi. Jest certyfikowanym instruktorem metody Pilates Instytutu Michaela Kinga w Londynie, konsultantem ajurwedy, nauczycielem Ashtanga yogi, Kundalini yogi, Hatha Yogi, Sri Sri yogi, absolwentką kursów Theta Healing, Meditative Healing, Prana Chikitsa, Muzykoterapii oraz wielu innych szkoleń i warsztatów najlepszych szkół polskich i zagranicznych.

W 2010 roku z pomocą wielu wspaniałych osób i przyjaciół, otworzyła Akademię Body Mental, wymarzoną szkołę yogi i medytacji, w której można znaleźć „yogę dla siebie”, swoje miejsce, swój dom.

Przechodząc przez wiele szkół i metod, spotykając na swojej drodze cudownych nauczycieli, czerpiąc inspiracje z różnych źródeł, wciąż uczy się akceptacji i pokory, służenia innym, realizowania planu duszy, podążania drogą świadomości.

Głęboko wierzy w drugiego człowieka i jego nieograniczony potencjał. W każdym dostrzega światło i piękno. W pełni oddana swojej pasji-pracy, niekonwencjonalna, odpowiedzialna i pełna entuzjazmu. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią i malarstwem.