Ania Wolska

Agnieszka Wolska, od trzydziestu lat zwana Anią. Z zawodu adwokat obecnie nauczyciel jogi. Podróżnik z zamiłowania. Człowiek orkiestra z wielkim apetytem na życie.

Mam 39 lat na finiszu ale duchem się nie starzeję. Poziom energii mocno powyżej normy. Mój wrodzony optymizm bywa często zaraźliwy. Uśmiechem kruszę lody.

Jogę praktykuje od sześciu lat, żyć bez niej nie umiem od trzech. Upragniony tytuł instruktora jogi zdobyłam w Indiach latem 2017 r. Od tamtej pory uczę i wciąż mi mało.

Rzucić adwokaturę dla jogi można chyba tylko na fali wielkiej miłości i mnie się to udało, dlatego jogi uczę z pasją, zaangażowaniem i uważnością. Moje zajęcia to praca z ciałem i oddechem, szukanie balansu między siłą i rozciągnięciem, odprężanie umysłu, rozbudzanie energii ale i relaks. To podróż wgłąb siebie.

Przez ponad dwa lata spełniałam marzenie o podróży dookoła świata. Teraz realizuję marzenie o uczeniu jogi dzieląc się wszechstronną wiedzą i doświadczeniem.

W Polsce zaczęłam od szkoły Iyengara, w Australii rozkochałam się w vinyasa flow, w USA poznałam hot yoga, Tajlandia rzuciła mi wyzwanie power yoga. W Malezji podczas kursu Vipassany zrozumiałam moc medytacji, a w Indiach odkryłam pranayame, ayurvede i sięgnęłam do głębokich źródeł jogowej filozofii.

Od powrotu do Polski w lipcu 2017 r. uczę jogi na różnych poziomach zaawansowania w Centrum Yogi, Yoga & Mind, Klubie Eksplozja oraz prywatnie. Praktykuje głównie dynamiczne style jak vinyasa, flow, czy power. Zajęcia przygotowuje pod początkujących i zaawansowanych wprowadzając różne wariacje asan. Prowadzę zajęcia dla ciężarnych pań i młodych mam oraz medytacje i pranayame.

Jogi nauczam w języku polskim i angielskim. Mówię też dobrze po włosku i po hiszpańsku na podstawowym poziomie.

Poza jogą żyje podróżami. Tkrekkinguję, pływam, nurkuję, jeżdżę na nartach i rowerze, fotografuję. Jestem miłośniczka kina i muzyki oraz pasjonatką zdrowego życia i kuchni świata w wersji vege.